Shows

Coming up…

  • Aug 26 ’17 – Canvas (UK) + 2 Years To Apocalypse + Mont-Doré (BE) + Lingering – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  • Nov 18 ’17 – Group Of Man (UK) + Atlas (BE) + Rites + TBA – Capsloc, Capelle aan den IJssel

 

…Done

  1. Sep 08 ’11 – Run, WALK! (UK) + Dead Neanderthals (NL) + Misery Kids (NL) – Winston, Amsterdam
  2. Apr 04 ’12 – All Heads Rise (NL) + Unchained Breathing (NL) + Secret Handshake Club (NL) + Sanchez, The Devil And The Hierophant (NL) – ACU, Utrecht
  3. Sep 28 ’12 – Unchained Breathing (NL) + 21 Gun Salute + To Heaven Earth Is Hell (NL) – ACU, Utrecht
  4. Oct 31 ’12 – Death Rattle (UK) + Pale Fire (NL) + Berlin City Lights (NL) – ACU, Utrecht
  5. Nov 02 ’12 – Wolf In Loveland (NL) + Asá (NL) – ACU, Utrecht
  6. Nov 23 ’12 – Free Pussy Riot: WannabeAStar (NL) + BlackboxRed (NL) + Vrouwen Zijn Oke (NL) – Vrankrijk, Amsterdam
  7. Dec 06 ’12 – Left In Ruins (IT) + Unchained Breathing (nL) + Immmobilize (NL) + To Heaven Earth Is Hell (NL) – Vrankrijk, Amsterdam
  8. Jul 05 ’13 – Our Final Hour (UK) + Weathered Hands (UK) + Striking Justice (NL) +  Screw Houston (NL) – ACU, Utrecht
  9. Jul 19 ’13 – Eagleburner (UK) + Entombed Scars (NL) – ACU, Utrecht
  10. Aug 03 ’13 – Rolo Tomassi (UK) + The Zygoma Disposal (BE) + BlackboxRed (NL) + Mary Fields (NL) – dB’s, Utrecht
  11. Sep 13 ’13 – Frames (DE) + Cartographer (NL) – No Sense 20 (NL) – ACU, Utrecht
  12. Sep 14 ’13 – Hawser (NL) + The Homeless (BE) + Mary Fields (NL) + Second East (NL) – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  13. Sep 18 ’13 – Death Rattle (UK) + Dirty Mike And The Bastards (NL) – ACU, Utrecht
  14. Sep 20 ’13 – Bastions (UK) + Razoreater (UK) + Darkshaft (NZ) + Foton Kusagi (TU) – ACU, UTrecht
  15. Oct 11 ’13 – Bossk (UK) + Atlantis (NL) + Late Night Venture (DK) + Misery Kids (NL) – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  16. Oct 23 ’13 – Fighting Fiction (UK) + Call It Off (NL) – ACU, Utrecht
  17. Oct 25 ’13 – Chris Haskett (Rollins Band, USA) + The Royal Engineers (NL) – ACU, Utrecht
  18. Nov 02 ’13 – Batmanfest: a.o. Pariso (UK) + Svalbard (UK) + This Routine Is Hell (NL) – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  19. Dec 14 ’13 – BlackboxRed (NL) + The Sweet Release Of Death (NL) – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  20. Dec 20 ’13 – Yearbook (UK) + Call It Off (NL) + Harsh Realms (NL) + Life’s Too Short For Us (NL) – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  21. Jan 08 ’14 – Chuck Bass (DE) + Sodium (DE) + Black Water Sharks (NL) – ACU, Utrecht
  22. Jan 12 ’14 – Capscore: Bring On The Bloodshed (NL) + Ann My Dice (NL) + My Conviction (NL) – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  23. Jan 18 ’14 – Benefit for Theaterstraat: Old Skin (UK) + Crywank (UK) + Orde Primates (NL) – ACU, Utrecht
  24. Feb 18 ’14 – Capscore: Unchained Breathing (NL) + Ashes (BE) + Run Like Hell (NL) + Screw Houston (NL) – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  25. Feb 26 ’14 – Tarantino (NL) + Immobilize (NL) + Asylum (NL) – ACU, Utrecht
  26. Mar 12 ’14 – Pilot To Gunner (USA) + Ann My Dice (NL) – ACU, Utrecht
  27. Mar 16 ’14 – Capscore: Giants (UK) + Turn & Run (UK) + ClearXpath (NL) + Hesperian (NL) + 13 Steps (NL) – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  28. Mar 26 ’14 –  Pariso (UK) + Employed To Serve (UK) + Second Guessing (NL) – ACU, Utrecht
  29. Apr 10 ’14 – Let It Die (UK) + Razoreater (UK) + Lay It On The Line (UK) – ACU, Utrecht
  30. Apr 12 ’14 – Capscore: For I Am King (NL) + Pelgrim (NL) + 2 Years To Apocalypse (NL) + Dynamic Solution – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  31. Apr 13 ’14 – Bastions (UK) + The Catharsis (UK) + Screw Houston (NL) – Canceled – dB’s, Utrecht
  32. Apr 16 ’14 – We Came Out Like Tigers (UK) + Bearfoot Beware (UK) – ACU, Utrecht
  33. May 10 ’14 – BEAR (BE) + Strain (NL) + The Zygoma Disposal (BE) + Mistral (NL) – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  34. May 23 ’14 – 2 Years To Apocalypse (NL) + Combined Fragments (NL) + Dock 83 (NL) + Startled By Silence (NL) – ACU, Utrecht
  35. Jun 04 ’14 – Wish Upon A Star (GR) + The Deadnotes (DE) + Dead Koys – ACU, Utrecht
  36. Jun 20 ’14 – Udarnik (NL) + Ricardo Pescador (NL) – ACU, Utrecht
  37. Jun 25 ’14 – Sleep Beggar (UK) + Mary Fields (NL) – ACU, Utrecht
  38. Jul 05 ’14 – Desolated (UK) + Deathtrap (NL) + Run Like Hell (NL) + From Heaens Expelled (NL) – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  39. Jul 19 ’14 – Smashfest: a.o. FocusedXminds (USA) + The River Card (UK) + No Omega (SE) – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  40. Aug 08 ’14 – Svalbard (UK) + Employed To Serve (UK) + Second Guessing (NL) – ACU, Utrecht
  41. Sep 10 ’14 – Artemis (UK) + From The Heart (NL) + Mary Fields – ACU, Utrecht
  42. Sep 12 ’14 – Capscore: Artemis (UK) + The Wrong Kid Died (BE) + Black Water (NL) + Despicable Heroes (NL) – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  43. Oct 10 ’14 – Hexis (DK) + Rainmaker (SE) + Back Down (UK) + Hesperian (NL) – ACU, Utrecht
  44. Oct 11 ’14 – Capscore: Antillectual (NL) + From The Heart (NL) + Rites (NL) + Nisse Bodil (NL) – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  45. Nov 07 ’14 – Capscore: Divine Sins (NL) + OAK (SE) + Grown Cold (NL) + Laid To Waste (NL) – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  46. Nov 11 ’14 – Gnarwolves (UK) + Prawn (USA) + The Lost Boys Club (NL) – ACU, Utrecht
  47. Nov 14 ’14 – Death Rattle (UK) + BlackboxRed (NL) – ACU Utrecht
  48. Dec 19 ’14 – Capscore: Wasted Bullet (NL) + Embrace The Day (NL) + Dock 83 (NL) + Defy The Hatred (NL) – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  49. Jan 23 ’15 – Caravels (USA) + Octaves (USA) + Atlas (BE) – ACU, Utrecht
  50. Jan 25 ’15 – Capscore: Employed To Serve (UK) + Renounced (UK) + Witness The Fall (NL) + Blind Justice (NL) – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  51. Feb 25 ’15 – Cavalcades (UK) + The Homeless (BE) +  Second Guessing (NL) – ACU, Utrecht
  52. Mar 11 ’15 – The Deadnotes (DE) + Run Like Hell (NL) + Rites (NL) – ACU, Utrecht
  53. Mar 20 ’15 – Mary Fields (NL) + Now Voyager (BE) + Griever (UK) – ACU, Utrecht
  54. Mar 27 ’15 – Large Shake The Earth Tour: The Royal (NL) + For I Am King (NL) + 2 Years To Apocalypse (NL) + Ashes Of Many (NL) – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  55. May 01 ’15 – Artemis (UK) + Ilenkus (UK) + Soul Grip (BE) – Canceled – ACU, Utrecht
  56. May 12 ’15 – Capscore: Svalbard (UK) + We Never Learned To Live (UK) + Second Guessing (NL) + Wreckage (NL) – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  57. May 29 ’15 – BEAR (BE) + Divine Sins (NL) + Combined Fragments (NL) – ACU, Utrecht
  58. Jun 03 ’15 – War Charge (UK) + Adjust (UK) + Hawser (NL) + Death Trap (NL) – ACU, Utrecht
  59. Jun 17 ’15 – Oakheart (NL) + Dock 83 (NL) + Gloria Lewis (NL) – ACU, Utrecht
  60. Jun 27 ’15 – Smashfest: a.o. Anchor (SE) + Rolo Tomassi (UK) + All For Nothing (NL) – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  61. Jul 15 ’15 – Crywank (UK) + Jordaan  Mason (CAN) – ACU, Utrecht
  62. Sep 18 ’15 – Incubate: Converge (USA) + Vales (UK) + Destruction Unit (USA) + We Never Learned To Live (UK) + Oblivionized (UK) + Throats (UK) – Dudok, Tilburg
  63. Sep 28 ’15 – Jonah Matranga (USA) – Houseshow, Tilburg
  64. Oct 30 ’15 – Ohhms (UK) + The Moth (DE) + Treehook (NL) – ACU, Utrecht
  65. Nov 13 ’15 – Human Future (UK) + Torpor (UK) + Rites (NL) – ACU, Utrecht
  66. Nov 20 ’15 – Le Mini Who: Westkust (SE) – Canceled – ACU, Utrecht
  67. Nov 21 ’15 – Capscore: Strains (BE) + None Shall Fall (NL) + Ann My Dice (NL) + Faith Ends Here (NL) + Monologues (NL) – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  68. Jan 09 ’16 – Capscore: Wolvon (NL) + De Dood (NL) + Treehook (NL) + Meadows (NL) – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  69. Feb 01 ’16 – Grieved (SE) + Employed To Serve (UK) + Wreckage (NL) – dB’s, Utrecht
  70. Feb 24 ’16 – Bait (DE) + Sovereign (IT) – ACU, Utrecht
  71. Mar 09 ’16 – Aviator (USA) + Atlas (BE) – ACU, Utrecht
  72. Mar 30 ’16 – Artemis (UK) + support – ACU, Utrecht
  73. May 06 ’16 – Scared Of Everything (UK) + Cold Holding (UK) + Group Of Man (UK) – ACU, Utrecht
  74. May 07 ’16 – Avant.wav: Group of Man (UK) + Gewoon Fucking Raggen (NL) + Rites (NL) + Pijn (UK) – Eindhoven
  75. May 22 ’16 – Capscore: Svalbard (UK) + Meek Is Murder (USA) + Teethgrinder (NL) + Variscythe (NL) – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  76. June 01 ’16 – Ithaca (UK) + support – ACU, Utrecht
  77. June 17 ’16 – Carlson Wells (UK) + support – ACU, Utrecht
  78. Jul 02 ’16 – Smashfest: a.o. Pene Corrida + Scared Of Everything (UK) + Rites (NL) – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  79. July 15 ’16 – Yearbook (UK) + support – ACU, Utrecht
  80. Sep 10 ’16 – Incubate: Employed To Serve (UK) + Torpor (UK) + Human Future (UK) + Wren (UK) + Let It Die (UK) – Hall Of Fame, Tilburg
  81. Oct 23 ’16 – 5 Years of SFG:  5 Years of SFG: For I Am King + Mary Fields + Let’s Talk Daggers (UK) + The Prestige (FR) + Artemis (UK) – Hall of Fame, Tilburg
  82. Oct 29 ’16 – Capscore: Valley (BE) + Athena’s Word + District of Misery + A Point Of Protest (BE) – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  83. Feb 04 ’17 – Capscore: Mare (Can) + Employed To Serve (UK) + The Fifth Alliance + Wreckage – Capsloc, Capelle aan den IJssel
  84. Mar 25 ’17 – 2  Years To Apocalypse ‘The Midas Touch’ album release + Athena’s Word + To The Wolves – Melkweg, Amsterdam
  85. Jun 3 ’17 – Employed To Serve (UK) + Palm Reader (UK) + Mary Fields + Wreckage – dB’s, Utrecht
  86. Jul 1 ’17 – Smashfest: a.o. AYS (DE) + For I Am King + Hawser + Eisberg (LU) – Capsloc, Capelle aan den IJssel

 

Advertenties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s